Методики лікування в Трускавці

11 лютого 2019 р. 10:33 Лікування назад

Методики лікування в Трускавці

Ароматерапія

Ароматерапія - це лікувальне застосування насиченого летючими речовинами рослин повітря. Ароматичні речовини, які виділяються рослинами (фітонциди, терпени, ефірні масла), при вдиханні попадають у верхні носові шляхи, активують клітини нюхової цибулини, збуджують нейрони нюхової кори лімбічної системи, що визначає емоційно-мотиваційні реакції на різноманітні хімічні речовини.

Гальванованна

Гальванованна один з видів електротерапії. На пацієнта одночасно впливає вода і постійний струм (який не змінюється в часі) низької напруги і невеликої сили. Відомо, що у пацієнта зануреного у ванну відбувається значне збільшення кровотоку в шкірних покривах. Основна кількість енергії струму поглинається шкірними покривами через їх великий опір, дальше струм переважно розповсюджується по кров’яних і лімфатичних судинах.

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія - одна із нових методик, яка використовується для профілактики багатьох захворювань кишківника, а також з метою очищення організму при хронічних захворюваннях внутрішніх органів, для призупинення процесів старіння організму.

Вакуум – терапія

Це лікувальний вплив зниженого атмосферного тиску на тканини і органи за допомогою вакуум-аплікатора, який дає прекрасний лімфодренуючий, спазмолітичний, протизапальний ефект. Поєднання періодів локального підвищення і зниження атмосферного тиску сприяє покращенню тонусу судин м’язового типу і селективної проникності капілярів.

Гідроозонотерапія

Гідроозонотерапія (лікування в Трускавці) - це метод озонотерапії із застосуванням озоно-кисневої суміші в ванні. Озонотерапія здійснює комплексний вплив на організм, має протизапальну та імуномодулюючу дію, посилює мікроциркуляцію і обмін речовин.

Вуглекисла ванна

Вуглекисла ванна - це процедура, при якій бульбашки вуглекислого газу при температурі води 32-360С, осідаючи на тіло пацієнта збуджують рецептори шкіри, розширюють судини і покращують кровообіг, нормалізують нервову діяльність і обмін речовин, стимулюють функцію ендокринних залоз, особливо, статевих, а також мають кардіотонічний вплив, масажують шкіру пацієнта.

Суха вуглекисла ванна

У сухій вуглекислій ванні кожний із діючих на організм факторів - термічний і хімічний - має свої специфічні особливості. Під час процедури на шкіру хворого діє вуглекислий газ і пар. Пар викликає розширення судин шкіри, посилення кровотоку в мікроциркуляторному руслі і гіперемію шкіри. При цьому покращується проникнення діоксиду вуглецю в організм, посилюється клітинне дихання.

Cпелеотерапія

Лікувальне використання аерозолю повареної солі (хлориду натрію) для лікування органів дихання (підгострий бронхіт, хронічний необструктивний бронхіт з астматичним компонентом, хронічний обструктивний бронхіт без ознак легеневого серця, бронхіальна астма, трахеобронхіт, пневмонія у фазі реконвалесценції), захворювання ЛОР-органів і шкіри (екзема, нейродерміт, алергічний дерматит, гніздова аллопеція).